با توجه به بروز مشکلات سایتی و عدم ارسال اصل برخی از مقالات پژوهشگران گرامی بنا به آخرین مصوبه شورای راهبردی همایش مهلت ارسال مقالات به 96/3/31 تغییر کرد بدیهی است تمدید زمان همایش تغییری در ارسال بسته های پستی در مهلت زمانی ارسال مرسوله ها ایجاد نمیکند.                امکان دریافت بسته کنگره بدون حضور فیزیکی فراهم شد.
  تاریخ های مهم
برگزاری کنگره : 7 تیر  96  اعلام نتایج داوری : حداکثر تا 7روز پس از ارسال مقاله
مهلت ارسال اصل مقالات :
  3 تیر ماه 96 -
مهلت واریز هزینه ها : 4 تیر ماه 96

انتخاب کارگاههای آموزشی : حداکثر تا 5 روز قبل از کنگره آخرین مهلت ثبت نام :  3تیر 96 
انتخاب خدمات : 3 تیر 96 -  ارسال گواهی از طریق پست : 6 روز کاری پس از برگزاری

 
با توجه به بروز مشکلات سایتی و عدم ارسال اصل برخی از مقالات پژوهشگران گرامی بنا به آخرین مصوبه شورای راهبردی همایش مهلت ارسال مقالات به 96/3/31 تغییر کرد بدیهی است تمدید زمان همایش تغییری در ارسال بسته های پستی در مهلت زمانی ارسال مرسوله ها ایجاد نمیکند.
با توجه به بروز مشکلات سایتی و عدم ارسال اصل برخی از مقالات پژوهشگران گرامی بنا به آخرین مصوبه شورای راهبردی همایش مهلت ارسال مقالات به 96/3/31 تغییر کرد بدیهی است تمدید زمان همایش تغییری در ارسال بسته های پستی در مهلت زمانی ارسال مرسوله ها ایجاد نمیکند.
1396/03/24 ادامه مطلب


امکان دریافت بسته کنگره بدون حضور فیزیکی فراهم شد.
به اطلاع می رساند با تمهیدات اندیشیده شده توسط دبیر خانه اجرایی کنگره، جهت رفاه حال کلیه عزیزان و به خصوص آن دسته از افرادی که امکان حضور فیزیکی در روز کنگره را ندارند دبیرخانه اجرایی بسته ایشان را به همراه کتاب الکترونیک مجموعه مقالات و دیگر خدمات انتخابی به آدرسی که در هنگام ثبت نام درج شده است ارسال می نماید لذا خواهشمند است شرکت کنندگان در هنگام ثبت نام در تکمیل نمودن اطلاعات مربوطه دقت نمایند.
1395/03/04 ادامه مطلب


نوع مقالات مورد پذیرش کنگره
بنا بر تصمیم کمیته علمی کنگره، مقالات در قالب های ذیل که در راستای محورهای کنگره باشند، مورد پذیرش واقع شده و در فرآیند داوری قرار خواهند گرفت:
1395/03/02 ادامه مطلب


راهنمای ثبت نام و ارسال مقاله در سایت
=> مراحل ثبت نام و نام نویسی در سایت : => ارسال مقاله : => هزینه شرکت در کنگره
1395/03/01 ادامه مطلب


مهم: دریافت چکیده و اصل مقالات بصورت همزمان
با توجه به تصمیمات شورای سیاستگذاری مبنی بر نوع مقالات ارسالی،بمنظور صرفه جویی در وقت پژوهشگران و داوران گرانقدر فقط آن دسته از مقالاتی که بصورت کامل ارسال می شوند مورد قبول دبیرخانه علمی خواهند گرفت و به کمیته داوران کنگره جهت انجام پروسه داوری ارسال خواهند شد. لطفأ از ارسال چکیده خالی خودداری نموده و مقاله کاملتان را ارسال نمایید.
1395/03/01 ادامه مطلب


دعوت به همکاری در عضویت کمیته علمی و داوران کنگره
بدین وسیله از کلیه پژوهشگران محترم و توانمند که دارای مدرک دکتری تخصصی PhD و یا سوابق علمی و پژوهشی درخشانی می باشند جهت همکاری علمی با دبیرخانه کنگره دعوت می گردد.
1395/03/01 ادامه مطلب


ارسال گواهی مقالات(زود موعد)
با توجه به تصمیمات اتخاذ شده در شورای سیاست گذاری همایش به اطلاع آن دسته از پژوهشگرانی که تا زمان برگزاری فرصت ندارند تا گواهی های خود را دریافت کنند رسانده می شود در صورتی که مقاله آنان پذیرفته شده باشد می توانند در این خصوص با دبیرخانه همایش تماس حاصل نمایند.
1394/08/02 ادامه مطلب


نکات ضروری جهت ارسال مقالات
پژوهشگران محترم جهت بالابردن سطح مطلوبیت همایش لطفا نکات زیر رعایت گردد.
1394/08/01 ادامه مطلب


نمایه سازی مقالات در پایگاه های معتبر علمی کشور
تمامی مقالات پذیرش شده در این همایش در پایگاه های معتبر علمی کشور نمایه خواهند شد.
1394/08/01 ادامه مطلب


  محورهای کنگره

کنگره بین المللی علوم انسانی و مطالعات فرهنگی

 

The International Congress of the Humanities and Cultural Studies

 

محورهای کنگره:

 

 

 

          محورهای علوم انسانی:

1.      الهیات و معارف اسلامی

2.      الگوهای ایرانی اسلامی

3.      علوم اقتصادی و توسعه

4.      زبان شناسی و آموزش

5.      جغرافیا و برنامه ریزی

6.      زبان و ادبیات فارسی

7.       علوم قرآن و حدیث

8.       آموزش و پرورش

9.       مشاور و راهنمایی

10.    علوم  حسابداری

11.  علوم روانشناسی

12.    علوم اجتماعی

13.    تاریخ و تمدن

14.  علوم مدیریت

15.    علوم رفناری

16.    علوم سیاسی

17.    فقه و حقوق

18.    علوم تربیتی

19.    انسان و هنر

20.    دیگر مباحث

 

          مطالعات فرهنگی:

1.      موانع و مشکلات فرهنگی جامعه

2.       مدیریت و برنامه ريزی فرهنگی

3.       فرهنگ کار و کارآفرینی

4.      تربیت اخلاقی و فرهنگی

5.      الگوهای فرهنگی پایدار

6.      فرهنگ اقتصاد مقاومتی

7.      تعلیم و تربیت  اسلامی

8.       جامعه شناسی فرهنگی

9.       سبک زندگی اسلامی

10.  فرهنگ و اندیشه دینی

 

  معرفی کنگره
فرهنگ به عنوان نيروي مستقل و مؤثر در شكل گيري رفتار، افكار و اخلاق مردم در جريان كنش ها و واكنش هاي اجتماعي و ساختارهاي ارتباطي است. هیچ جامعه ای نیست که در آن فرهنگ وجود نداشته باشد، با این حال جوامع در شکل نوع و فرهنگ با هم تفاوت دارند. از طريق فرهنگ است که اعضاي جامعه مي آموزند که چگونه بينديشند وچگونه عمل نمايند. فرهنگ شکل دهنده به محيط و زمينه ساز تحولات اقتصادي، سياسي واجتماعي و حتي تکنولوژيکي است. پژوهشگران معتقدند که اعتلاي هر جامعه به فرهنگ آنبستگي دارد، به طوري که حتي ما با ياري فرهنگ مي توانيم مسير حرکت حيات آن جامعه رابررسي و پيش بيني نمائيم.
بسیاری از رفتارهای مطلوبی که در زندگی روزمره شاهد آن هستیم برخاسته از نوع فرهنگ آن جامعه و در حقيقت بازتاب تجربه هاي سازنده نسل هاي گذشته به نسل هاي آينده و رفتارهای نامطلوب اجتماعی به دلیل ضعف در فرآیند فرهنگ پذیری است. در واقع فرهنگ روشی برای زندگی در جامعه است که تمام معانی آن تجربه اجتماعی را در بر می گیرد.
زمانی که فرآیند انتقال فرهنگ به افراد با نقصان مواجه شود احتمال بروز آسیب هایی در برخی از رفتارهای اجتماعی خواهیم بود. مردم تمام فرهنگ‌ها و جوامع (حتى در توسعه ‌یافته‌ترین کشورها) در معرض مشکلات رفتارى مانند پنهان‌کارى، دروغگویی، ضعیف بودن کار جمعی، شتابزدگی، قانون گریزی، مصرف گرایی، وقت نشناسی و مانند آن بوده و هستند، در کشور ما نیز علاوه بر اینکه صفات و رفتارهاى خوب کم نبوده و نیست، ولى صورت مسأله را نیز نمى‌توان پاک کرد که خلقیات ایرانى، بحث‌انگیز شده است. در دهه های اخیر رفتارهای روزمره افراد دچار آسیب های فراوانی شده و به سوی رفتارهای سودجویانه و فردگرایانه سوق داده شده است. در واقع آسیب هایی که در سال های اخیر به فرهنگ ایرانی وارد شده است قابل مطالعه و بررسی است.
امیداست برگزاری این کنگره با رویکرد اسلامی بتواند آسیبهای موجود در جامعه از بعد فرهنگی واجتماعی را در یابد ، بررسی کند و سپس در نشست های دیگر جواب هایی برای حل مشکل را بدهد.

تا همایش ...

0-1
برگزار کنندگان
حامیان علمی
کمیته علمی و داوران از
نمایه کنندگان مقالات
حامیان رسانه ای

                                        

Follow Us


       


www.cpconf.ir


Contact Us :
Email : info@cpconf.ir
 
Tel : +9821 77890956
Address : Tehran,Iran